Gerçek Kulis - Necati Batı ZİL ÇALDI..
Konya'da 'Ladikli Ahmet Hüdai' anıldı Üniversite adaylarına 8 altın öğüt! Konya'da otomobilin çarptığı yaya öldü Emekliye 152 lira! Trafik sigortası priminde resmi indirimler başladı Karaman'da trafik kazası: 9 yaralı Hız tutkunları Konya'da buluştu Konya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı Aşırı sıcaklar geliyor Konya'da inşaatın yedinci katından düşen işçi öldü

Necati Batı 17.09.2013 - 10:00

ZİL ÇALDI..

2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı dün başladı. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin buluştuğu bir gün oldu. Hepsi sevinçli hepsi güler yüz içinde okullarına başlamanın tatlı heyecanını yaşıyor. Bu tatlı heyecan tarif edilemez ancak yaşanır.
 

Öğretmen ve öğrenciler kadar bir heyecanlı olanlar var aramızda kimi biz veliler, çocuklarımız kadar biz aile fertleri de heyecan içindeyiz. Zamanla bu tatlı telaşa alışacağız. Bu telaş daha okullar açılmadan 0nbeş gün önce başladı. Annelerin çocukları için hazırlık yapması defter, kalem,silgi,çanta  vs. Anaokuluna gidecek çocukların  okula alışma çabaları derken bütün okulların açılma günü geldi çattı. İşte böyle bir günde. Sabah erken kalmaya alışkın olmayan çocuklar ve aileler biraz zorlanmış olabilirler. Yaz aylarından gelen rahatlığı üstümüzden atmak kolay değil. Sabahın erken saatlerinde kalkıp kahvaltı yapacaksın. Tabi ki..

Evet,bir ders  zilinin çalmasıyla birlikte okulların açılması kutlandı ,konuşmalar yapıldı ve yeni öğretim yılında öğretmen ve öğrencileri ilk defa buluşmanın ve okullarına kavuşmanın heyecanını yaşadılar. Çalınan o ders sekiz ay boyunca hiç dinmeyecek.

Şimdiden yeni ders yılı başı yapmış tüm öğretmenlerimizi  ve öğrencilerimizi kutlar. Başarılarının devamını dileğiyle

YORUMLAR

HAVA DURUMU

Tüm hakları saklıdır ©2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

recep konuk mal varlığı