Gerçek Kulis - Çinli nine gömülürken dirildi
Konya'da 'Ladikli Ahmet Hüdai' anıldı Üniversite adaylarına 8 altın öğüt! Konya'da otomobilin çarptığı yaya öldü Emekliye 152 lira! Trafik sigortası priminde resmi indirimler başladı Karaman'da trafik kazası: 9 yaralı Hız tutkunları Konya'da buluştu Konya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı Aşırı sıcaklar geliyor Konya'da inşaatın yedinci katından düşen işçi öldü
02.02.2013 - 01:25

Çinli nine gömülürken dirildi

Çin'de inanılmaz bir olay yaşandı.

Çin'in Guangdong eyaletine bağlı Lianjiang kentinde yaşayan 101 yaşındaki Peng'in iki kızı annelerini yatağında kıpırdamaz halde buldu. Hatta sağlık ekipleri olay yerine çağrıldı. Yaşlı kadının kalbi atmıyordu. Yaşı da çok ilerlemiş olduğu için çok üzerine düşülmedi ve cenaze merasimi için tören hazırlıkları başladı.
 
Bunun üzerine kızları tüm yakınlarına annelerinin öldüğünü söyledi ve akrabaların hepsini ertesi gün yapılacak cenaze törenine davet edildi.
 
Ertesi gün cenaze töreni başladı. İlk başlarda her şey normal gidiyordu. Yaşlı kadın, yakınları tarafından mezara yerleştirildi. Ancak tam üzerine toprak atılırken inanılmaz bir olay yaşandı ve kadın gözlerini açtı.
 
Tören davetlilerinin üzerinde şok etkisi bırakan bu olay kimlerini kaçırtsa da aile fertleri hemen mezara girerek yaşlı kadını dışarı çıkardı.
 
 EĞER YAKMAYA KALKIŞSALARDI KADININ HİÇ ŞANSI KALMAYACAKTI
 
Neyse ki kadın Çin'in bazı bölgelerindeki gibi yakılmadı. Eğer geleneklere göre yakılmış olsaydı muhtemelen kadının hiçbir kurtulma şansı olmayacaktı.
 
Buna benzer olaylar dünyanın başka bölgelerinde de yaşanıyor ancak tıp buna yüzde yüz budur diyebilecek bir açıklama yapamıyor.

habervaktim

YORUMLAR

HAVA DURUMU

Tüm hakları saklıdır ©2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.