Gerçek Kulis - Avrupa’da en fazla TV izleyen ülke <font style='color: red;'><blink></blink></font>
Konya'da 'Ladikli Ahmet Hüdai' anıldı Üniversite adaylarına 8 altın öğüt! Konya'da otomobilin çarptığı yaya öldü Emekliye 152 lira! Trafik sigortası priminde resmi indirimler başladı Karaman'da trafik kazası: 9 yaralı Hız tutkunları Konya'da buluştu Konya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı Aşırı sıcaklar geliyor Konya'da inşaatın yedinci katından düşen işçi öldü
18.10.2011 - 09:56

Avrupa’da en fazla TV izleyen ülke

Yapılan araştırmalarda Avrupa'da en çok televizyon izleyen ülke ortaya çıktı. Bu ülke halkı günün 2,5 saatini televizyon karşısında geçiriyor.

Belçikalılar günün 2,5 saatini televizyon karşısında geçiriyor. Bu haliyle Belçikalılar Avrupa’da en fazla televizyon seyreden halk oldu.

Hollanda’daki bir araştırma bürosunun 16 Avrupa ülkesinde yaptığı anket, Belçikalıların ne kadar televizyona düşkün olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya göre Belçikalıların gün içinde ortalama 5,5 saat boş vakti bulunuyor. Avrupa’da sadece Finlandiyalılar ve Norveçlilerin daha fazla boş vakti var. Bu boş vaktin 2,5 saatini televizyon karşısında harcayan Belçikalılar bu haliyle Avrupa’da en fazla televizyon seyreden toplum oldu.

YORUMLAR

HAVA DURUMU

Tüm hakları saklıdır ©2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.