Gerçek Kulis - Dev reyting savaşında ikinci perde!
Konya'da 'Ladikli Ahmet Hüdai' anıldı Üniversite adaylarına 8 altın öğüt! Konya'da otomobilin çarptığı yaya öldü Emekliye 152 lira! Trafik sigortası priminde resmi indirimler başladı Karaman'da trafik kazası: 9 yaralı Hız tutkunları Konya'da buluştu Konya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı açıklandı Aşırı sıcaklar geliyor Konya'da inşaatın yedinci katından düşen işçi öldü
22.09.2011 - 17:42

Dev reyting savaşında ikinci perde!

Mohaç Meydan Muharebesi'ni kazanan Kanuni, 'Kuzey Güney'i alt edebildi mi?

Geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan medya olayı 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Kuzey Güney' rekabetiydi. Çarşamba akşamının iki iddialı dizisi reyting savaşında karşı karşıya gelmiş ve 'Muhteşem Yüzyıl', 'Kuzey Güney'e fark atarak reyting listesinin zirvesine oturmuştu.

İki dizi arasındaki reyting savaşının ikinci perdesi dün akşam gerçekleşti. Show TV’nin yayını, dün akşamki hava muhalefeti nedeniyle kesilmiş ve 'Muhteşem Yüzyıl'ın başlama saatine denk gelen bu kısa süreli kesintinin reytinglere etkisi merak konusu olmuştu.

Ve reyting sonuçları açıklandı. Mohaç Seferi'nden zaferle dönen Kanuni, 'Kuzey Güney'le olan savaşta da galip geldi ve zirveyi kaptırmadı. 'Muhteşem Yüzyıl' hem AB hem de Tüm İzleyiciler'de birinci oldu. 'Kuzey Güney' ise 'Tekrarı yok' restine reğmen Tüm İzleyiciler'de ikinci, AB'de üçüncü oldu.

Habertürk

YORUMLAR

HAVA DURUMU

Tüm hakları saklıdır ©2012
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.